ART / Lithographs / Litograph in colors 13442529
nr 1344 2529
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. Signed, HC-upplaga (hors de commerce), sheet: 86x61cm, unframed.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bladets mått: 86x61cm, oramat löst blad
Withdrawn
Monday September 7 2020
at 18:47:46
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann